O nás

Více informací o společnosti Maxmetal se můžete dozvědět zde.

img

Termín osobní schůzky s ohledem na soukromí je nutné si předem domluvit, kontaktní údaje najdete zde.

Na dohodnuté schůzce se budeme věnovat pouze Vám a maximálně využijeme Váš drahocenný čas.

V prostorách našich kanceláří Vám předvedeme ukázky  investičního zlata, stříbra a to jak slitků, tak mincí.

Samozřejmě Vám poskytneme odborné informace, nejen k problematice investování do investičního zlata a stříbra a pomůžeme Vám sestavit Váš individuální investiční plán.

Při investování do zlata a stříbra jsme  vyzkoušeli různé formy a zdroje nákupů. Pro Vás jsme vybrali jen to nejlepší a proto můžeme nabídnout své zkušenosti.

imgZabýváme se nejen investiční činností, ale naše zkušenosti vychází i z jiných odvětví.

Od r. 1999 majitelé vlastní také velmi úspěšnou strojírenskou firmu Steelmax která se zabývá výrobou vysoce sofistikovaných dodávek pro přední domácí a zahraniční odběratele. Steelmax dodavá do různých segmentů průmyslu jako je energetika, výroba lodí, výroba strojů, stavitelství…. I zasluhou vynikajících mezinárodních referencích od našich obchodních partnerů z oblasti strojírenství se nám podařilo etablovat v mezinárodním obchodě s investičním zlatem a získat nejlepší dodavatele investičního zlata. I díky tomu můžeme našim zákazníků nabídnout nejlepší servis. Našim zákazníkům proto můžeme nabídnout ceny, které jsou jedny z nejlepších v ČR, nejširší sortiment v ČR (včetně celosvětově žádaných lunárních sérií), zboží skladem a krátké dodací termíny.

To co nenabízíme jsou regionální značky zlatých a stříbrných mincí. Nepovažujeme zboží, které není celosvětově známé za dobrou investici.  Co si myslet o ceně regionálních mincích, které nikde nikdo nezná a ve světě se vykupují za zlomkovou cenu zlata?

 

img Obchodujeme pouze s fyzickým zlatem a stříbrem, které ihned vlastníte.

 

Díky vlastním investičním zkušenostem jsme vybrali ty nejlepší dodavatele a uzavřeli s nimi oboustranně výhodné podmínky.

Investiční zlato a stříbro nejen prodáváme, ale samozřejmě také vykupujeme

Každému klientovi se věnujeme samostatně, poskytujeme odborné poradenství a pomůžeme Vám sestavit individuální investiční plán.

Jednou z nejdůležitějších věcí pro nás je vzájemná důvěra mezi námi a našimi klienty, která je základem našeho podnikání. Velmi nám záleží na tom, aby náš zákazník byl spokojen a rád se k nám vracel.

 

 

 

..

  2010 © MAXMETAL s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Kontaktní údaje:
Email: maxmetal@maxmetal.cz,
Tel: +420 581 696 659
IČ: 28595599
DIČ: CZ28595599
 
 

Maxmetal s.r.o.

Investiční zlato a stříbro v Praze a na Moravě

Otevírací doba:
PO - PA: 8-16

telefon:: 604 821 006