Důvěra, jistota a serióznost

Steelmax Zabýváme se nejen investiční činností a obchodem s drahými kovy, ale naše zkušenosti vychází i z jiných odvětví a to z odvětví výrobních - z reálného průmyslu. Od r. 1999 majitelé vlastní také velmi úspěšnou strojírenskou firmu Steelmax ( www.steelmax.cz ), která se zabývá výrobou vysoce sofistikovaných dodávek pro přední domácí a zahraniční odběratele. Steelmax dodavá do různých segmentů průmyslu jako je energetika, výroba lodí, výroba strojů, stavitelství….

Steelmax I zasluhou vynikajících mezinárodních referencích od našich obchodních partnerů z oblasti strojírenství se nám podařilo etablovat v mezinárodním obchodě s investičním zlatem a získat nejlepší dodavatele investičního zlata. I díky tomu můžeme našim zákazníků nabídnout nejlepší servis a nejlepší ceny. Nabízíme nejširší sortiment investičního zlata a stříbra v ČR, včetně celosvětově oblíbených lunárních sérií, zboží skladem a krátké dodací termíny. Prodáváme jen takové investiční zlato a stříbro, které je celosvětově známé. Při investovaní do zlata vycházíme nejen z vlastních zkušeností, ale i ze zkušeností investorů z celého světa.

 Vysvětlíme Vám, proč jsou celosvětově známé investiční zlaté mince nejvhodnější investicí a proč jsou likvidnější než zlaté slitky.

img

Spolupracujeme jen s renomovanými státními mincovnami a rafinéry. Mezi dodavatele našeho materiálu např. patří:

 To co nenabízíme jsou regionální značky zlatých a stříbrných mincí a regionálních slitků. Nepovažujeme zboží, které není celosvětově známé za dobrou investici. Prodáváme jen takové zboží, do kterého sami investujeme. Co si myslet o ceně regionálních mincích nebo i slitcích, které ve světě nikde nikdo nezná a za hranicemi daného státu se vykupují za zlomkovou cenu zlata?

 

..

  2010 © MAXMETAL s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Kontaktní údaje:
Email: maxmetal@maxmetal.cz,
Tel: +420 581 696 659
IČ: 28595599
DIČ: CZ28595599
 
 

Maxmetal s.r.o.

Investiční zlato a stříbro v Praze a na Moravě

Otevírací doba:
PO - PA: 8-16

telefon:: 604 821 006