Další naše společnost

Zabýváme se nejen investiční činností, ale naše zkušenosti vychází i z jiných odvětví. Od r. 1999 majitelé vlastní také velmi   úspěšnoustrojírenskou firmu Steelmax, která se zabývá výrobou vysoce sofistikovaných dodávek pro přední domácí a zahraniční odběratele. Steelmax dodavá do různých segmentů průmyslu jako je energetika, výroba lodí, výroba strojů, stavitelství….

Steelmax

I zasluhou vynikajících mezinárodních referencích od našich obchodních partnerů z oblasti strojírenství se nám podařilo etablovat v mezinárodním obchodě s investičním zlatem a získat nejlepší dodavatele investičního zlata. I díky tomu můžeme našim zákazníků nabídnout nejlepší servis. Našim zákazníkům proto můžeme nabídnout ceny, které jsou jedny z nejlepších v ČR, nejširší sortiment v ČR (včetně celosvětově žádaných lunárních sérií), zboží skladem a krátké dodací termíny.

To co nenabízíme jsou regionální značky zlatých a stříbrných mincí. Nepovažujeme zboží, které není celosvětově známé za dobrou investici. Prodáváme jen takové zboží, do kterého sami investujeme. Co si myslet o ceně regionálních mincích, které nikde nikdo nezná a ve světě se vykupují za zlomkovou cenu zlata?

 

 

..

  2010 © MAXMETAL s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Kontaktní údaje:
Email: maxmetal@maxmetal.cz,
Tel: +420 581 696 659
IČ: 28595599
DIČ: CZ28595599
 
 

Maxmetal s.r.o.

Investiční zlato a stříbro v Praze a na Moravě

Otevírací doba:
PO - PA: 8-16

telefon:: 604 821 006